KAĞAN TESİSAT

instagramfacebooktelefon

       
 
 
       

KANAL AÇMA

 

Evlerimizde tıkanan lavabolar, bizlere büyük sorunlar çıkarabilir. Lavabolar kullanım durumlarına göre zaman zaman tıkanabilmektedir. Lavaboların tıkanma nedenleri arasında, dikkat edilmeksizin atılan yiyecekler, kullanılmış yağların lavaboya dökülmesi gibi kullanımdan kaynaklı tıkanmalar meydana gelmektedir. Ayrıca binanız yeni ise yapım aşamasında harç beton kalmasından dolayı tıkanma olabilir. Bunların yanında lavabonun gider tesisatında eskime, şekil bozukluğu da tıkanma nedenlerindendir.

Kanalizasyon tıkanma sebepleri, tesisat döşenme esnasında yapılan hatalı uygulamalar, içerisine atılan veya düşürülen yabancı maddelerden kaynaklanmaktadır. Kanalizasyon açma esnasında sık karşılaştığımız maddeler ıslak mendil, temizlik bezleri ve tadilat esnasında atılan moloz parçalarıdır.

Geçmiş dönemlerde bu tip kanalizasyon tıkanıklığı durumunda, tıkanıklık açılamadığı için fayans veya beton kırılarak kanalizasyon boruları yenisiyle değiştirilirdi ve bu durum yapı içerisini inşaat alanına çevirdiği gibi yüksek onarım maliyetlerini de beraberinde getiriyordu.

Günümüzde kanalizasyon açma problemi, yurtdışında özel olarak geliştirilen kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır.

- Bu cihazlar ile ilk başta tıkanıklığın olduğu bölge belirlenir.

- Daha sonraki aşamada robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilerek açılır. 

 Son olarak kameralı sistemle kanalizasyon tekrar görüntülenerek sorun tam olarak giderilmiş mi farklı bir problem var mı, kontrolü sağlanır. 

- Bütün bu işlemler eğitimli personellerle ve son teknoloji cihazlar yardımıyla hiçbir zarar vermeden kısa süre içinde çözülür.

Tesisatınızda yaşayacağınız her türlü problem için profesyonel bir destek almak istiyorsanız BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

       

KAĞAN TESİSATIN SİZLER İÇİN HİZMETLERİ

       
su kaçağı ankara KANAL AÇMA ANKARA petek temizleme ankara tesisat tadilat tamirat

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespitini adresinize gelip Rothenberger markalı son sistem teknolojik aletle bularak, kırmadan dökmeden temiz bir şekilde tadilatını yapmaktayız.

KANAL AÇMA

Kanal ve diğer tıkanıklık sorunlarına siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sağlayarak, uygun fiyat teklifimizle kısa sürede yapmaktayız. Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

PETEK TEMİZLİĞİ

Peteklerde oluşan ısınmama gibi sorunları, son sistem teknolojik cihazlarla bakımı ve temizliğini yapmaktayız. Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

TESİSAT - TADİLAT

Evleriniz ve iş yerlerinizde yapılacak tesisat, tadilat ve tamirat işlerinizi uygun fiyata yapmaktayız. Tesisat, tadilat ve tamiratı için deneyimli kadromuzla hazırız.

       
       

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN

 

Adres:

Kavacık Subayevleri Mahallesi Şair Mehmet Emin Caddesi 49/B Keçiören

Telefon:

0312 347 75 95 -0537 425 74 82

 

instagram
facebook